Skaistas aplikācijas par vasaras tēmu. Aplikācija no vates “Baltais kaķis”

Jeļena Galaka

Mērķis: attīstīties Radošās prasmes un interese par vizuālās mākslas, bērnu prasmju veidošana dizains no papīra salvetes, izmantojot bumbiņu ripināšanas un flagellas ripināšanas tehniku. Uzdevumi: nostiprināt darba ar līmi tehniku, attīstīt bērnu radošo iztēli un interesi par vizuālo mākslu, izkopt kārtīgumu, attīstīt smalkās motorikas rokas

Priekšdarbi: Dzejoļu lasīšana par vasaru, ziedu izgriešana, izmantojot rakstus.

Nodarbības gaita:

Bērni ienāk grupai un klausieties fragmentu no A. Kudrjašova dziesmas. « Vasara» . Skolotājs satiek bērnus saules formā. Grīda ir nokaisīta ar skolotājas iepriekš sagatavotiem ziediem (katram ziedam ir kāda bērna fotogrāfija).

Audzinātāja:

- "Sveiki puiši!

Es sasildu visu pasauli

Es nezinu nogurumu

Es pasmaidu pie loga

Un visi mani sauc -… (Saule)

"Puiši, kāpēc, jūsuprāt, mēs tagad klausījāmies dziesmu par vasaru?"

Bērnu atbildes (ir pienācis) vasara, saule silda, zāle ārā kļūst zaļa)

Tieši tā, puiši, tas ir klāt vasara. Paskaties apkārt, viss ir nokaisīts ar krāsainiem ziediem, no kurienes, tavuprāt, tie nāk? (bērnu atbildes)

- "Es steidzos šurp tevi redzēt,

Es noteikti zinu, ka tas nav velti!

Jūs, puiši, palīdziet man,

Saglabājiet saules staru!

Man ir daudz bērnu

Viņiem nepietiek siltuma!

Paņem dažas salvetes,

Jūs pārvērtīsit tos saulē,

Un tad pievieno garšaugus,

Lai puķes ir kārtībā!

Es zinu, ka tu esi lielisks,

Jūs, jaunieši, gaidījāt vasaru.

Vasara jau ir pienākusi,

Nesa daudz laimes

ES arī tevi gribu

Vasara tagad bija klāt.

ES tev palīdzēšu

Pārvērtiet grupu par vasaru

Bērni tiek aicināti pie galdiņiem. Kā rāda skolotāja, bērni no salvetēm velmē bumbiņas un līmē uz vatmana papīra. (kopā skolotājs mudina un palīdz, ja nepieciešams). Pēc saules un zāles dekorēšanas tiek līmēti ziedi. (uz bērnu seju ziediem)

Tiek veikta fiziskā pārbaude. tikai minūti: "Redziet, tauriņš lido."

Redzi, tauriņš lido, (Mēs pamājam ar spārnotajām rokām.)

Ziedu skaitīšana pļavā. (Skaitīt ar pirkstu.)

Viens divi trīs četri pieci. (Sasit plaukstas.)

Pēc dienas, pēc divām un pēc mēneša. (Mēs ejam vietā.)

Seši septiņi astoņi deviņi desmit. (Sasit plaukstas.)

Pat gudrā bite (Mēs pamājam ar spārnotajām rokām.)

Darba beigās "Saule" paldies bērniem par ieguldīto darbu.

- “Redzi, kāds brīnums, kāds skaistums,

Tas ir vasara mūsu grupā iedzīvojās kāda iemesla dēļ,

Jūs esat pārvērtušies par ziediem, jūs ļoti labi strādājāt,

Būs iekšā vasara mūsu grupai, daudz saules, daudz gaismas!”

Saule atvadās no bērniem.

Šis komandas darbs Vēlāk to izmantojām ģērbtuves dekorēšanai. Bērni bija vienkārši priecīgi.

Publikācijas par šo tēmu:

Pieteikšanās ar vecākās grupas “Zvaigznes un komētas” bērniem Mērķis: iemācīties izgriezt piecstaru zvaigznes, salokot kvadrātu atbilstoši paraugam, izveidot komētas attēlu, izmantojot dažādi materiāli(saburzīts.

Jo prioritāte Mans darbs ir pirmsskolas vecuma bērnu mākslinieciskā un estētiskā attīstība, uzskatīju par nepieciešamu organizēt pulciņu.

NOD OO "Mākslinieciskā un estētiskā attīstība" kopsavilkums vecākās grupas bērniem. Lietojumprogramma "Pilsētas transports" Mērķi: 1. Mācīt bērniem nodot daļu formu un relatīvo stāvokli dažādas automašīnas. 2. Drošs dažādas tehnikas taisna griešana.

MBDOU Nr.104 Krasnojarskas vecākā grupa Pedagogs: Olimova E. A. 2015 Vasara vides projekts ar bērniem vecākā grupa"Te tas ir.

Mērķis ir iepazīstināt jauna tehnoloģija aplikācijas ar dažādām izmantošanas iespējām vilnas diegi, vizuļi, saglabāt interesi.

Meistarklase par aplikāciju “Plūstošā vasara”

Vadītāja: Natālija Nikolajevna Fiļinkova, skolotāja MBDOU d/s “Družba”, Volgodonska. Rostovas apgabals

Meistarklase ir paredzēta vidējiem un vecākiem bērniem pirmsskolas vecums; skolotājiem un vecākiem.

Mērķis: interjera dekorēšana un dāvanu izgatavošana.

Mērķis: attīstību radošā iztēle bērni strādā ar papīru."

Uzdevumi:

Attīstīt iztēli, telpisko domāšanu, smalkās motorikas,

Attīstīt mākslinieciskā gaume, kompozīcijas izjūta,

Attīstīt spēju pielietot iepriekš apgūtās prasmes,

Veicināt neatkarību, pārliecību un iniciatīvu.

Kāds brīnišķīgs laiks

No rīta plīvoja tauriņš,

Viņa turpināja plivināt spārnus

Viņa skaisti dejoja polku

Viņa visu nočukstēja ziedam

- "Ak, kā es viņā esmu iemīlējusies,

Pasaulē nav nekā skaistāka

Es tagad runāju par vasaru! (Erato.E)

Soli pa solim darba process:

1. Darbam mums ir nepieciešams abpusējs krāsains papīrs, šķēres, līme.

2. Izmantojot plēsšanas tehniku, sagatavojam sagataves darbam:

2.1 Saulei mēs nogriezām papīra loksne 5 cm platās sloksnēs, pēc tam saplēsiet tās šķērsām plānās taisnās sloksnēs;

Mēs izgriezām mazus ziedus no papīra, kas salocīts kā akordeons, lai iegūtu vairākus gabalus vienlaikus, izmantojot krāsainu abpusēju papīru;

2.2 Debesīm mēs izmantojam apļveida griezumu. Ņemam un saplēšam gaišas krāsas papīra lapu zils nokrāsa 1,5 cm platās sloksnēs un pēc tam no tām sloksnēs kvadrātos un apļos.

2.3 Griešana dažādi izmēri tauriņi no papīra, kas salocīts uz pusēm. Lai to izdarītu, salieciet taisnstūrveida lapu pareizais izmērs uz pusēm uzzīmējiet tauriņa siluetu vienā pusē un izgrieziet to, atverot, lai iegūtu tauriņu.

3. Darba salikšana kopā:

3.1. Uzzīmējiet saules skici un sāciet līmēt mūsu īsās, plānās sloksnes dzeltena krāsa. Salīmējot vairākas dzeltenu svītru rindas, pielīmējiet jebkuras krāsas mazu ziedu rindu un turpiniet līmēt dzeltenas svītras, un tā mēs pārmaiņus līdz beigām - saule ir gatava.

3.2 Izmantojot sagatavotos apļus, mēs sākam izkārtot debesis. Var izkārtot uz jebkuru pusi. Izmantojot vairākus tumšākas zilās nokrāsas apļus, var veidot mākoņus, darbā tie ir ziedu formā.

4. Izgrieztos tauriņus izklājam atšķirīgu staru formā, mainot lielus un mazākus vai no lieliem uz maziem, kā jums patīk, un pielīmējam plīvojošos tauriņus, pārklājot ar līmi tikai vēderu, lai spārni paliktu pacelti.

Tāda izvērtās mūsu “plīvojošā vasara”.

Ierāmēts darbs

Šķiet, ka es izlidoju no bildes

Siltuma darinājumi ir gatavi...

Tie nav ne akmens, ne varš -

Bet bezsvara stāvoklis ir pamats.

Turpinot šo tēmu, mēs veidojam jaunu vasaras aplikācija

Izmantojot šīs metodes darbam ar papīru, cita Menšikovas audzēkne Valērija izveidoja darbu, ko viņa sauca “Jaunā dzimšana”.

Darbam jums būs nepieciešams: divpusējs krāsains, zaļš un zelta gofrēts papīrs, šķēres, līme, koka irbulis.

1. Darbam izvēlieties zilu kopētāja papīru – tas būs fons. Uzzīmēsim skici.

2. Saulei: saplēsiet papīra loksni 5 cm platās sloksnēs un pēc tam pārgrieziet tās īsākās un plānākās. Izmantojam dzeltenas krāsas un zeltainu gofrēto papīru, ko līmējam pārmaiņus, viena rinda ir dzeltena un otra zelta.

2.1 No zaļā papīra izgrieziet zariņu un pielīmējiet to.

3. Paņemiet zaļo gofrēto papīru 5 cm platumā un 10 cm garumā un koka irbulīti.

3.1. Pārklājiet papīra malu ar līmi un aptiniet papīru ap kociņu.

3.2. Pēc tam, turot nūju ar vienu roku, mēs sākam spiest papīru uz leju ar otru roku. Tas izrādās akordeons, no tā veidojam kāpuru un uzlīmējam uz zara.

4. No brūnā papīra, vītot, veidojam virvi, kuru salokām uz pusēm un tās vidū ielīmējam zilu tauriņa ķermeni atgādinošu formu. Šī ir tauriņa pupa.

5. Ņem dzeltena un rozā papīra taisnstūri, salīmē tos kopā, pārloki uz pusēm un vienā pusē uzzīmē tauriņa siluetu. Izgriežam un iegūstam tauriņu, izdekorējam un pielīmējam uz zara. Līmējiet rāmi.

Viņi lido un nezina, ka ir skaisti

ka pasaule ar viņiem ir simtreiz skaistāka!

Labi, ka ir tādi mākslinieki

/ Pieteikums par vasaras tēmu “Vasaras diena” *(no 10 gadu vecuma)

Pieteikums par vasaras tēmu "Vasaras diena" *(no 10 gadiem)

1. Mēs iesakām kopā ar bērniem izveidot 3-D aplikāciju “Vasaras diena”.

3. No bieza gofrētā kartona izgrieziet pamatni attēlam, kura izmērs ir 22x25 cm. Līmējiet debesis un zāli. No krāsas gofrētais kartons izgrieziet 4 sloksnes 25 mm platumā un pielīmējiet gar malām - tas būs rāmis.

4. Uz fona pielīmējiet tumšas zāles sloksni.

5. Un žogu stabi.

6. Izgatavojam žogu: visas detaļas salīmējam uz abpusējas līmlentes gabaliņiem. Izmantojot melnu marķieri, mēs imitējam ķieģeļu mūri uz stabiem. Neaizmirstiet uzzīmēt naglu galviņas uz žoga.

7. Līmējiet vāciņu, ievietojiet spārnu rokturī un pielīmējiet to un pielīmējiet gofrēto kartonu no iekšpuses. Pielīmējam knābi pie pīles korpusa, pielīmējam gofrēto kartonu un tikai tad pielīmējam tam ķepas.

8. Līmējiet pīli pie sētas, tai virsū ar lejkannu uzlīmējam cepurīti, aci un spārnu. Neaizmirstiet uz lejkannas uzlīmēt vēl vienu kārtu, lai palielinātu tilpumu.

Atgādināšu, ka gofrēto kartonu detaļām vislabāk līmēt ar “UHU-stic” līmzīmuli (krāsains papīrs mazāk deformējas), bet detaļas labāk līmēt kopā ar “UHU creativ” līmi.

9. Līmējiet zāli un ziedus pie žoga, bet ziedu centros ielīmējiet krelles.

10. Līme uz koka stumbra (bez gofrētā kartona).

11. Līmējiet koka vainagu uz gofrētā kartona.

12. Nez kāpēc kronis izrādījās nedaudz plakans. Es nolēmu pievienot pāris zaļās papīra lūžņus apjomam.

Tuvojas ilgi gaidītā, cerību un relaksācijas gaidu pilna vasara. Bērniem patīk šis gada laiks un... liels prieks veltīt viņam savu radošumu.

Mēs pielīmējam to uz loksnes, novietojot to pāri.

Uzklājiet nelielas šķērssvītras ar melnu krāsu.

Izmantojiet šķēres, lai nogrieztu caurules augšējo malu.

No plāna, diezgan spilgta, zaļa abpusēja papīra izgriezām mazas lapiņas.

Līmējiet lapas pāri caurulei - kā vainagu kokam. Izrādās mīļi.

No zaļā papīra izgrieziet augšpusē noapaļotu sloksni un pielīmējiet to apakšējā daļa lapu. Tas izrādās ar zāli klāts kalns.

No zila papīra izgriezām upi - tā tecēs vienā no bildes stūriem.

Upes “krastu” iesmērējam ar līmi un apkaisām ar mannu - kā smiltis.

Apkaisa “krastu” ar mannu

Iegūstam ainavu: smilšaina upes krasta krastā aug bērzs.

No zaļas lapas izgriežam trīsdimensiju zāli un pielīmējam uz kalna.

No brūna papīra izgriezām nelielu sētu un novietojam to pie upes.

Izgatavojam ziedus no gofrētajiem un parastajiem krāsainajiem. Novietojam tos kalnā.

Izgrieziet dzeltenu sauli un pielīmējiet to pie debesīm. Ar melnu marķieri uzzīmējam sirsniņas ziediem un neļķes dzīvžogiem.

Mūsu ainava ir gandrīz gatava!

Atliek tikai atdzīvināt debesis. Izgrieziet miniatūrus tauriņus un pielīmējiet tos brīvajā vietā.

Tas jau ir izdarīts brīnišķīga aplikācija gadā par tēmu "Vasara". bērnudārzs! Bilde izrādījās bērnišķīgi vienkārša, jautra, bet tajā pašā laikā diezgan interesanta, jo tās veidošanā bija iesaistīti cilvēki dažādas tehnikas darbi un materiāli.

DIY vasaras rokdarbi bērniem.

Auditorija: dota vasaras aplikācija var izgatavot ar vecākiem pirmsskolas vecuma bērniem un jaunākiem skolēniem.

Mērķis: iekšējā apdare, gabals vasaras kartei.

Aplikācija "Vasaras pēcpusdiena" bērniem no 5 gadu vecuma

Saule spīd spoži, un ziedi velk savas ziedlapiņas pret to. Tauriņš, spāre un mārīte ņem sauļošanās gaismas piepildītā izcirtumā.

Jums būs nepieciešams:

kartons pamatnei, dzeltens; vidēja svara papīrs zaļš, sarkans, citrondzeltens, violets, rozā, zils, brūns; zaļš folijas papīrs; pauspapīrs vai koppapīrs; zīmēšanas papīrs; līmes zīmulis; šķēres; maizes dēļa nazis; substrāts; lineāls; zīmulis; melni un dzelteni marķieri; figūrveida caurumu perforators ar ziedu rakstu.

Veidņu un detaļu sagatavošana

Kompozīcijas veidnes "Vasaras pēcpusdiena"

Cipari uz veidnēm norāda detaļu līmēšanas secību.

1. Pārnesiet veidnes rasējumus uz zīmēšanas papīra.

2. Izgrieziet veidnes visām kompozīcijas detaļām.

3. Izgrieziet kompozīcijas detaļas atbilstoši veidnēm:

izgatavots no sarkana papīra: saule - 1 gab., stari - 5 gab., korpuss mārīte-1 gab.;

no zaļās papīra: zāliens - 1 gab., zāle - 1 gab., puķu lapa - 1 gab., kāts - 1 gab., spāres korpuss - 1 gab.;

izgatavots no violeta papīra: ziedi - 3-4 gab .;

no citrondzeltena papīra: tauriņa spārniņi - 2 gab .; izgatavots no brūna papīra: tauriņa korpuss - 1 gab.;

izgatavots no folijas papīra: spāres spārni - 2 gab.

4. Izmantojot formas caurumu no zila un rozā papīra, sagatavojiet 10-15 ziedus.

5. No bieza kartona izgrieziet amatniecības pamatni ar izmēru 19 x 19 cm.

Ielīmēšana

1. Līmējiet zāli zāliena augšpusē, uzklājot līmes lodītes zāliena apakšpusē.

2. Līmējiet zieda kātu un lapu uz pamatnes.

3. Līmējiet ziedus pie pamatnes.

4. Līmējiet zālienu tā, lai tas nosegtu zieda dibenu.

5. Līmējiet sauli un starus uz pamatnes.

6. Līmējiet tauriņa spārnus uz pamatnes un pēc tam pārklājiet to pamatnes, līmējot korpusu.

7. Uz pamatnes pielīmē arī spāres spārnus un korpusu.

8. Līmējiet īstajā vietā mārītes ķermenis.

Padoms

Ja zālienu uzklājat ar līmi, nepieskaroties zālei, kuģis iegūs apjomu.

Amatniecības dizains

1. Ar melnu flomāsteru uzzīmē tauriņa acis un antenas; mārītei galva, ķepas, antenas, punktiņi un svītras uz ķermeņa, kā arī spāres acis.

2. Pielīmējiet zālienā mazus ziedus.

3. Izmantojot dzeltenu flomāsteru, uzzīmējiet ziedu centrus.

Padoms

Dzeltenas flomāstera vietā varat izmantot tādas pašas krāsas akrila kontūru – tādējādi centri būs izliekti.



Saistītās publikācijas